• אוהלי נתנוב בגוגל פלוס
  • אוהלי נתנוב בפייסבוק
באישור מכון התקנים הישראלי
slider

אוהלים לאירועים

אוהלי נתנוב מספקת אוהלים לאירועים בכל גודל ובכל מידה לכל מקום בארץ, לפי דרישת הלקוח.

צרו כעת לפרטים והזמנות 

בשנים האחרונות נעשה פופולארי יותר ויותר לבצע אירוע באוהל ענק. גני אירועים רבים משתמשים בשירות אוהל לאירועים לניצול הגן שלהם בתקופות החורף הגשומות, מקימים אוהל אירועים בגן כדי לקיים בו את קבלת הפנים ו/או את החופה. היום ניתן לקבל אוהל אירועים מאובזר מ-א' ועד-ת'.

אוהל אירועים במחיר אטרקטיבי לרשותכם, התקשרו עכשיו – 03-6815533

אוהל לאירוע מעוצב במפות לבנות ופרחים

המיוחד בהפקת אירוע עם השכרת אוהלים לאירועים הוא שניתן להקים מהם גן אירועים יפהפה בכל מקום שבו אתם חפצים לערוך את האירוע.

  • השלב הראשון בעריכת השכרת אוהלים לאירועים הוא לתכנן את כמות המוזמנים, ובכך הצוות המקצועי שלנו יבחר עבורכם את מידת האוהל הרצויה.
  • השלב השני בעריכת האירוע באוהל היא בחירת הלוקיישן, כמעט כל מקום שעולה בדמיונכם ובחלומותיכם ניתן להקים בו אוהל לאירועים להשכרה.
  • השלב הבא הוא עיצוב האוהל ותכנון מקומות הישיבה, רחבת הריקודים, מיקום התקליטן, אם האירוע הוא חתונה בוחרים את מיקום החופה, את החופה ואת קבלת הפנים ניתן לערוך האוהל נוסף בצמוד את האוהלים ניתן לאבזר בוילונות יפיפיים שיורדים ממרכז האוהל לדפנות האוהל, ומדפנות האוהל עד לרצפה, ניתן להוסיף שנדלירים שיורדים ממרכז האוהל ונותנים אווירה מדהימה.

אוהל לאירוע ניתן למזג בהתאם לעונות השנה ע"י מזגנים ניידים. אם השטח שבחרתם לאירוע לא מפולס ניתן להוסיף לאוהל ריצפה הבנויה מבמות פודיום ובכך לפלס את המקום, גם אם האירוע מתקיים בתקופה גשומה רצוי להוסיף ריצפה לאוהל שכן אוהל לאירוע אטום לגשם מהגג ומהצדדים לחלוטין,אך מלמטה יש אפשרות לחדירה של מעט מים.את הרצפה ניתן לעטוף בשטיח לבד בכל צבע שתחפצו או לחלופין לעטוף ב PVC איכותי.

 

מבמות הפודיום ניתן להקים גם רחבת ריקודים. לאירוע מוסיפים רמקולים וציוד הגברה, בוחרים את הכיסאות והשולחנות הרצויים,את המפות והכלים ואת סידורי הפרחים לשולחנות.

 

באירועים אין הזדמנות שנייה ועל כן חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית ומנוסה שעובדת לפי התקנים המחמירים ביותר, חברה שמעסיקה צוותים מיומנים ומקצועיים, הקמת כל אוהל מחייבת אישור מהנדס קונסטרוקציה, ניתן להזמין מהנדס דרכינו או ע"י הלקוח ובאחריות הלקוח.

אוהלי נתנוב מספקת אוהל לאירועים להשכרה שבו תוכלו להפיק את חתונת החלומות שלכם או כל אירוע אחר שבו תחפצו, אתם מוזמנים לבקר בגלריית התמונות ולהתרשם מכלל הדגמים של השכרת אוהלים לאירועים מדהימים.

ראו עוד: אוהלים למכירה , השכרת אוהלים

אוהלי נתנוב – כי באירועים אין הזדמנות שנייה!!!מתלבט? השאר פרטים

צור איתנו קשר
foot-logo אקסטרה קידום אתרים | בניית אתרים
כל הזכויות שמורות אוהלי נתנוב בע”מ 2014 | טלפון: 03-681-5533
גוגל פלוס של נתנוב אוהלים פייסבוק של נתנוב אוהלים
03-6815533