• אוהלי נתנוב בגוגל פלוס
  • אוהלי נתנוב בפייסבוק
באישור מכון התקנים הישראלי
slider

השכרת מחסומים לאירועים

אוהלי נתנוב פועלת כבר שנים רבות בתחום השכרת מחסומים, בזכות הניסיון הרב אנו ערוכים לתת מענה באופן מיידי לכל כמות מחסומים נדרשת לתקופות קצרות וארוכות.

אוהלי נתנוב משכירים או מוכרים מחסומים לאירועים מכל סוג: מחסומי ברזל-ביטחון,מחסומי לחץ, גדרות הפרדה לאירועים, מחסומי משטרה. השכרת מחסומים לאירועים מומלץ להזמין מאוהלי נתנוב, המחסומים שלנו כסופים, איכותיים ונקיים.

בכל אירוע שהוא ציבורי ומכיל קהל אנשים גדול, יש דרישה של המשטרה בישראל, בהתאם למערכת התקנים והחוקים ולמטרת הבטיחות של האירוע ושל המשתתפים, לשכור מחסומים וגדרות שיתחמו את האירוע, ההפגנה או כל מקום שיש בו קהל משתתפים רב במיוחד.

 

שימושים מרכזיים של מחסומים לאירועים

מחסומי ברזל משמשים להופעות,לכנסים,לחסימת צירים,הכוונת קהל וכו'. מידות מחסומי הברזל-רוחב 2 מ' ,גובה 1.1 מ'.

מחסומי לחץ משמשים להדיפת קהל גדול באירועים ,מופעים והפגנות. מידות מחסומי הלחץ-רוחב 1 מ',גובה 1.5 מ'.

כל המחסומים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר, אז אם חיפשתם השכרת מחסומים לכל מטרה אנו כאן לתת לכם מענה.

מדובר כאמור בחלק בלתי נפרד מהדרישות של כל רשות ולכן על מנת לעמוד בכל אלה יש צורך בהצבה של מחסומים לאירוע הספציפי או בפתח המתחם שבו האירוע מתקיים וכו'. מחסומים הללו יש להם מספר של מטרות, אך העיקריות הן, תיחום של האזור ומטרה נוספת היא לנתב את הקהל ולא לאפשר לו להגיע למקומות בהם יש אנשים מסוימים או אירוע חשוב וכו'.

בין לקוחותינו נמנים עיריות,משרד רוה"מ,משרד הביטחון,בית הנשיא,דואר ישראל,בתי מלון,מפעלים,חברות הפקה ועוד חברות רבות בארץ,נשמח שגם אתם תכנסו למאגר לקוחותינו.

 

קנייה או השכרה

רשויות מקומיות, עיריות ומועצות וכד', לרוב לא רוכשות את המחסומים הללו לאירוע שאותו הם מייעדים מכיוון שמדובר גם מלבד הצבה לכל אירוע בצורך של אחסון של המחסומים הללו לאחר כל אירוע, לכן משתלם להם הרבה יותר לשכור אותם לכל אירוע מחדש מחברה שמשכירה מחסומים. אך יש גופים ציבוריים שכן יעדיפו לקנות מחסומים למטרות של הפגנות או אירועי מועדים למיניהם, התקהלויות מסוימות ועוד. החברה שמספקת למטרת שכירות או לקנייה את המחסומים, דואגת במצב של שכירות, לפריקה ולאחר מכן להעמסה חזרה של כל מחסום, כמו כן היא דואגת להציב אותם כראוי בשטח ובמקרים מסוימים לפי הוראות של המשטרה או הצבא.

מחסומים לאירועים רק באוהלי נתנוב כי באירועים אין הזדמנות שניה.

לבירור והזמנת מחסומים לאירוע שלכם, לחצו כאן

שירותים

סרטון המחשה

אנחנו בפייסבוקמתלבט? השאר פרטים

צור איתנו קשר
foot-logo אקסטרה קידום אתרים | בניית אתרים
כל הזכויות שמורות אוהלי נתנוב בע”מ 2014 | טלפון: 03-681-5533
גוגל פלוס של נתנוב אוהלים פייסבוק של נתנוב אוהלים
03-6815533