• אוהלי נתנוב בגוגל פלוס
  • אוהלי נתנוב בפייסבוק
באישור מכון התקנים הישראלי
slider

איך לארגן אירוע מושלם בלב הטבע?

הטבע הוא התפאורה הטובה ביותר לאירוע שלכם. העצים, הפרחים, העצים וציוץ הציפורים הם אלמנטים שלא ניתן למצוא בשום אולם אירועים, גם באלו שעולים הרבה מאוד כסף. נשאלת השאלה, אם כן, מדוע לא כולם מקיימים אירועים בלב הטבע? מדוע בכלל קיימים גנים ואולמות אירועים? ולמה לא כולם משתמשים בטבע לטובת ציון השמחות שלהם? התשובה לכל השאלות האלו טמונה באופי הארגון של אירוע בטבע. משימת הארגון של אירוע מסוג זה היא מורכבת ומאתגרת הרבה יותר, אם כי בהחלט אפשרית. יש לכם רצון? יש לכם דרייב ומוטיבציה? עקבו אחר השורות הבאות ותגלו את כיצד מארגנים אירועים מושלמים בלב הטבע עם השכרת אוהלים וציוד נוסף לאירועים כגון מצננים לאירועים, מחסומים וציוד נוסף.

דואגים לציוד מתאים לאירוע

הסוד לאירוע מושלם בלב הטבע נעוץ בארגון ודאגה לציוד המתאים ביותר. תוכלו לבחור לקיים את האירוע שלכם בתוך אוהל מושכר מיוחד שמתאים להפקות שטח, מה שייתן לכם שקט שהאירוע שלכם יוכל להתקיים גם בתנאי מזג אוויר בעייתיים יותר או הצללה לאירועים כגון רשת צל ומוצרי צל נוספים. פרט לאוהל, עליכם לדאוג שיהיו שולחנות וכסאות מתאימים, שירותים ניידים וכל מה שדרוש לאופי האירוע שאתם מארגנים. כשמתכננים אירוע בגנים ובאולמות אירועים אין צורך לדאוג לציוד מסוג זה, אולם אירוע בטבע בנוי ונשען כולו על משימות של דאגה לציוד מתאים עבורו.

ציוד לאירועים גנרטור

דואגים לאספקת חשמל

לצערנו (ואולי בעצם לשמחתנו) טרם הומצא עץ או צמח שמספקים חשמל ולכן המצרך הזה אינו קיים בטבע. לשמחתנו הגדולה יותר גם הבעיה הזו כבר נפתרה וגם לה נמצא כבר פתרון. גנרטורים מסוגים שונים יספקו לכם חשמל גם בלב ליבו של הטבע ויאפשרו לכם לקיים אירוע מוצלח במיוחד. הקפידו לוודא שאתם משכירים או רוכשים גנרטורים תקינים, מחברה אמינה ומקצועית שתדאג לספק לכם את המוצרים הטובים ביותר. בכל מה שקשור לאירועים בטבע הגנרטור הוא ככל הנראה האורח המרכזי והחשוב ביותר אחרי השכרת האוהל עצמו. אל תנסו לחסוך ואל תנסו להתפשר על מוצרים בינוניים. ההשקעה באיכות תשתלם לכם והיא בדיוק מה שתגרום לאירוע שלכם להיות מושלם.

דואגים לכל הפרטים הקטנים

ברור לכל שדאגה לפרטים הקטנים רלוונטית לכל סוג של אירוע ולא רק לאירועים המתקיימים בלב הטבע. יחד עם זאת, באירועים מהסוג האחרון סגירת הקצוות חשובה אפילו יותר. כשאנחנו מדברים על “דאגה לפרטים הקטנים” אנחנו מתכוונים להכל כולל הכל. בדקו שיש נגישות לאירוע (גם לאורחים המבוגרים), בדקו שכל הציוד המושכר תקין ועובד, בדקו שיש חניה, בדקו שלמשאיות הקייטרינג יש איך להגיע וכו’. ככל שתסגרו יותר קצוות, כך תהיו פחות מופתעים. ככל שיש פחות הפתעות כך האירוע מתקתק בצורה טובה יותר ויכול להיות אירוע מושלם!

ראו גם: השכרת אוהל לאירוע

שירותים

סרטון המחשה

אנחנו בפייסבוקמתלבט? השאר פרטים

צור איתנו קשר
כל הזכויות שמורות אוהלי נתנוב בע”מ 2014 | טלפון: 03-681-5533
גוגל פלוס של נתנוב אוהלים פייסבוק של נתנוב אוהלים
03-6815533