• אוהלי נתנוב בגוגל פלוס
  • אוהלי נתנוב בפייסבוק
באישור מכון התקנים הישראלי
slider

איך לבחור אוהלים לאירועים?

כשעומדים לקיים אירוע, כדאי להיות ערים לאחד החידושים המלהיבים של השנים האחרונות. במקום אירוע באולם אירועים או כזה שעורכים בגן אירועים, אפשר לקיים יופי של אירועים גם באוהלים. מובן שאוהל לצרכי אירוע צריך להיות משהו מיוחד. למעשה, זה צריך להיות אוהל שעומד בסטנדרטיים גבוהים של עיצוב, איכות ובטיחות. שימו לב לדברים שלהלן וכך תבחרו טוב יותר את האוהל, גם לאירוע שלכם.


לחצו להזמנת אוהלים להשכרה לאירועים

אוהלים-גדולים-למכירה

יציבות ועמידות

אוהל איננו מבנה של קבע. הוא מוקם לזמן קצוב ולאחר מכן הוא מפורק ומתפנה מהמקום. דווקא בשל העובדה שאין זה מבנה של קבע, חיוני כי בחירת האוהל תיעשה תוך בדיקת איכות, עמידות, יציבות ובטיחות. בחברת נתנוב (ספקית אוהלים טכנולוגיים, מכירה והשכרה) מדגישים כי אוהל בלתי יציב מהוה סכנה. בחירה של אוהל לאירוע חייבת לקחת בחשבון כי ההקמה נעשית על ידי עובדים מנוסים וכי על הכל מפקח איש מקצוע כדוגמת מהנדס קונסטרוקטור. יש לבחור בחברה בעל ניסיון באספקת אוהלי אירועים, אספקה והרכבה כשהכל נעשה תחת תקנים מחמירים, ללא פשרות.

אוהל לאירוע מרווח

אוהלים ניתן לשכור לאירועי בוטיק יוקרתיים. ניתן לשכור גם אוהלים לאירועים, לחתונות, לכנסים מקצועיים, לכנסי חברה, לתערוכות ולעוד סוגים שונים של אירועים. הדבר המשותף לכל אותם אירועים הנערכים באוהל הוא שתמיד רוצים ליהנות מתחושה של מרווח נשימה.

הדבר הגרוע ביותר זה להזמין אוהל ולגלות בזמן האירוע שהוא קטן מדי וצפוף. במידה מסוימת, לא מומלץ כי האוהל יהיה גדול יתר על המידה. בזכות קיומם של אוהלים מודולריים, ניתן לבחור אוהל בדיוק בגודל הרצוי, בהתאם לסוג האירוע, מספר המשתתפים והפעילויות הצפויות. אוהל שבו תתקיים מסיבת ריקודים, למשל, צריך להיות יותר גדול ומרווח ביחס לאוהל שמשמש לצורך קיום הרצאה כשהאורחים ישובים בשורות מסודרות.

אוהל לבן להשכרה לאירוע

שיהיה נעים באירוע

כדאי לבחור את האוהל באופן כזה שלכולם יהיה כמה שיותר נעים במהלך האירוע. הכוונה היא שחשוב לבחור דגם שניתן לשלב בו אמצעים למיזוג או לחימום. חברה רצינית שמספקת אוהלי אירועים יכולה להציע לכם גם מיזוג אוויר שיתאים לאוהל או לחילופין – פתרונות חימום. כמו כן, כדאי לבחור אוהל תוך מתן עדיפות לחברה שיכולה לספק גם פתרונות לאבזור ולשיפור האווירה. למשל, הזמנה של אוהל ביחד עם ריהוט תואם, גנרטורים לחשמל, במה נלווית וכיוצא בזה.

האוכל הנכון במחיר הנכון

כל אירוע שמארגנים מצריך היערכות מבחינה תקציבית. את האוהל כדי לבחור באופן זה שהתקציב יאפשר לכם להשקיע בכל המכלל של מרכיבי האירוע. חברת נתנוב מתמחים באספקה והשכרה של אוהלים לאירועים, ברמה הגבוה ביותר במחיר הוגן. ניתן להזמין מכלול פתרונות לכל סוגי האירועים, לרבות רשתות צל, אבזור, מיזוג, במות ועוד. ניתן לקבל ליווי מקצועי מקיף שיבטיח את הצלחת האירוע שלכם. הובלת האוהלים וההרכבה אפשריים בכל חלקי הארץ.

השכרת אוהלים – רק אוהלי נתנוב, כי מגיע לכם את הטוב ביותר!!!

צרו קשר כעת ונשוב אליכם בהקדם

שירותים

סרטון המחשה

אנחנו בפייסבוקמתלבט? השאר פרטים

צור איתנו קשר
כל הזכויות שמורות אוהלי נתנוב בע”מ 2014 | טלפון: 03-681-5533
גוגל פלוס של נתנוב אוהלים פייסבוק של נתנוב אוהלים
03-6815533