• אוהלי נתנוב בגוגל פלוס
  • אוהלי נתנוב בפייסבוק
באישור מכון התקנים הישראלי
slider

איך להפיק נכון אירוע מא’ ועד ת’

הפקת אירוע זו משימה אשר דורשת שימת לב לכל הפרטים הקטנים וכדי לצלוח אותה עליכם להיות כמה שיותר ממוקדים ומסודרים. אז נכון, לכל אירוע ישנם מאפיינים משלו, אולם ריכזנו עבורכם רשימה כללית, שתסייע לכם לצאת לדרך ולהפיק אירוע מוצלח ובלתי נשכח בעליל.

הגדרת מטרות ואפיון האירוע

זהו השלב הראשון והחשוב מכל, בין אם מדובר באירוע עסקי ובין אם באירוע פרטי. מטרת האירוע והקונספט המרכזי שלו יכולים להשפיע על כל הפרטים הקטנים החל בבחירת המיקום ועד לעיצוב הסופי. לכן רגע לפני שמתחילים יש ליישר קו ולבדוק כי כולם רואים עין בעין, מבינים את הלך הרוח ומוכנים להתחיל בתכנונים.

הצללות לאירוע במרכז

כמות מוזמנים

לאחר שהבנו את אופיו של האירוע עלינו להחליט את מי מזמינים. כמות המוזמנים יכולה להכריע באם יבחר מקום קטן ובו אווירה אינטימית או מקום גדול שיכול להכיל הרבה אנשים. כמו כן כמות המוזמנים היא זו שגם תשפיע על סדר גודלו של התקציב.

הקצאת תקציב

עכשיו הגיע הזמן להתחיל ולהחליט על התקציב אותו תצטרכו לשם הפקת האירוע. כאן יש שתי אפשרויות: הראשונה היא שעומד לרשותכם תקציב מוגבל ממנו אין לחרוג והשנייה היא שהתקציב יקבע בהתאם לצרכים השונים. לכאן או לכאן מומלץ לנהל את התקציב נכונה ולחלק אותו בחוכמה, תוך שמשאירים בצד סכום ביטחון לאתגרים שעשויים לצוץ.

קביעת תאריך

מתי תערכו את האירוע? האם בחורף, בקיץ, בסתיו או באביב? האם זהו אירוע בוקר או אולי אירוע ערב? ואיזה יום בשבוע אתם מעדיפים? זה השלב בו אתם קובעים כמה תאריכים אופציונליים ועוברים לשלב הבא והוא מציאת אולם, שטח או גן אירועים כדי לבדוק איזה מהתאריכים מתאים.

אוהל 101

מציאת מקום

ישנם מקומות רבים בהם ניתן לערוך אירועים החל בגני ואולמות אירועים ועד לחלל הפתוח. במקומות מסוימים יהיו לכם את כל התנאים כדי להפיק אירוע בעוד שבאחרים אתם אלו שתצטרכו לדאוג ליצירת התנאים המושלמים כמו למשל הצללה לאירועים, תאורה, מיזוג, במות, גנרטורים, אוהלים ועוד. לכן עשו שיקול של תמורה מול עלות ובדקו מה יותר משתלם, מתאים לאופי האירוע ועומד במסגרת התקציב שלכם.

האצלת סמכויות

אינכם יכולים לעשות הכל לבד, זה מובן וברור ולכן יש לדאוג להאציל סמכויות ולהקים צוות מנצח שיפיק את האירוע ביתר קלות. מי אחראי על התאורה ומי על העיצוב? מי על המוסיקה ומי על מציאת קייטרינג איכותי? ברגע שלכל אחד מחברי הצוות יהיו תחומי אחריות משלו, תוכלו לייעל את הפקת האירוע ולצלוח את כל האתגרים.

איתור ספקים

לאחר האצלת הסמכויות זה הזמן שכל אחד ייגש לתפקידו וימצא את הספק מתאים. החל בקייטרינג ברמה גבוהה, דרך די. ג’יי, חברת תאורה וצלמים ועד למעצבים מקצועיים, מפיקי אירועים מומלצים ואיכותיים הם אלו שיעשו את ההבדל בין הצלחה לכישלון, ישפיעו על האווירה באירוע ויכתיבו את עיצובו.

ראו גם: מיזוג נייד לאירועים

שירותים

סרטון המחשה

אנחנו בפייסבוקמתלבט? השאר פרטים

צור איתנו קשר
כל הזכויות שמורות אוהלי נתנוב בע”מ 2014 | טלפון: 03-681-5533
גוגל פלוס של נתנוב אוהלים פייסבוק של נתנוב אוהלים
03-6815533