• אוהלי נתנוב בגוגל פלוס
  • אוהלי נתנוב בפייסבוק
באישור מכון התקנים הישראלי
slider

הפקת כנס מוצלח – בטבע או באולם מאובזר?

התפתחות של כל בית עסק דורשת מבעליו לנקוט מספר צעדים. בשלב כלשהו, עריכת כנס מקצועי הופכת למטרה חשובה ביותר שעשויה לתרום לביסוס האוטוריטה של בית העסק הצומח. אף על פי שבכל תחום יש כללי התנהלות שבאמצעותם משיגים את התוצאות הטובות ביותר, בפועל הצפי כיום הוא לא לשחק לפי כללים של אחרים, אלא לעשות את מה שהכי טוב עבורכם ועבור התחום שלכם. ומכאן, השאלה הראשונה והקריטית ביותר היא היכן לערוך את האירוע: באולם אירועים מאובזר וגדול או בחיק הטבע עם אוהל לאירועים הכולל מיזוג, במות וציוד נוסף לאירועים?

כל היתרונות של השכרת אוהלים ואירוע באולם

לכל אחד מהמקומות הפוטנציאליים לעריכת הכנסים העסקיים יש יתרונות ייחודיים. אולם כנסים מאובזר מאפשר ליצור תחושה מהודרת ויוקרתית ביותר: בדרך כלל, לובי הכניסה כולל שולחנות כיבוד לקבלת פנים, אפשרות להוספת מוזיקה חיה או מייצגים וכיוצא באלה. יחד עם זאת, האירוע בטבע בתוך אוהל אירועים תמיד מאופיין בתחושה הרבה יותר נעימה ואינטימית. כמו כן, כאשר מזג האוויר נעים, ניתן ליהנות מאפשרות לשוחח בקלות רבה יותר, בעוד אולמות אירועים רבים מאובזרים במערכות הגברה המופעלות בעוצמה גבוהה מדי ובולמות את כל המדברים, מה שבטווח הארוך פוגע במטרה של הכנס שהיא קודם כל יצירת קשרים עסקיים חדשים.

אם כך, בכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות ובעיות פוטנציאליות, אך באמצעות בחירה בשירותים נכונים, ניתן לגבש את הקונספט המתאים גם באולם וגם באוהל בטבע.

השירותים שיאפשרו לערוך אירוע בטבע ללא כל בעיה

למעשה, הטבע מהווה שטח מושלם להפקת אירוע בו, אך רק בתנאי שמשיגים את כל האביזרים שמאפשרים להנגיש את המקום ולהתאים אותו לכל המשתתפים ולכל הנסיבות. כך, באמצעות השכרת אוהלים איכותיים ומהודרים שהמראה שלהם כמעט אינו נופל מזה של אולם כנסים מהודר, ניתן להשיג את המטרות האולטימטיביות של כל ההתנהלות העסקית שמתבצעת במסגרת ההתאספות המדוברת.

אם תוסיפו מכשירי אוורור או חימום (בהתאם לעונה) ותבנו במה לנואמים – יש בידיכם כל הדרוש לכנס נהדר, בשילוב אוויר צח ונעים של הטבע הפתוח ואווירה משוחררת. הסביבה מרשימה ומרגשת עבור כל המשתתפים, ולכן עבור רבים מדובר בדרך המועדפת לערוך כנסים בימים אלה. ( ראו: במות לאירועים מבית נתנוב )

דקויות נוספות להתעכב עליהן לפני תחילת האירועים

באמצעות הגדרה של מספר פרטים ספציפיים לגבי הכנס שלכם, ניתן לדאוג לכך שהאירוע אכן יתנהל על הצד הטוב ביותר. כך, חשוב מאוד לערוך אותו במקום נגיש שאליו אפשר להגיע בקלות. באופן אידיאלי, גם באירוע שנערך בטבע יש מקום מוגדר לחניה נוחה. יש לפזר שלטים המדריכים כיצד להגיע למקום. בשלב הבא, חשוב לפזר מספיק מים לשתייה שיבטיחו שהאורחים לא יתייבשו. בנוסף, יש צורך בקייטרינג המיומן לעבוד בתנאי חוץ ללא כל קושי. בסופו של יום, אם שוכרים את שירותיהם של גורמים המיומנים לעבוד בתנאים שיצרתם, אין כל סיבה לכך שהכנס לא יעבור על מי מנוחות דווקא באוויר הפתוח.

למידע נוסף בנושא: אוהלים להשכרה

שירותים

סרטון המחשה

אנחנו בפייסבוקמתלבט? השאר פרטים

צור איתנו קשר
כל הזכויות שמורות אוהלי נתנוב בע”מ 2014 | טלפון: 03-681-5533
גוגל פלוס של נתנוב אוהלים פייסבוק של נתנוב אוהלים
03-6815533