• אוהלי נתנוב בגוגל פלוס
  • אוהלי נתנוב בפייסבוק
באישור מכון התקנים הישראלי
slider

טיפים להפקת אירועים

הפקת אירועים היא מקצוע. תכנון אירוע המתבצע באופן מקצועי, מושכל, לאחר אפיון והגדרה מדיוקים, ככל שניתן לדייק בהם, מאפשר ליוזמי האירוע להיות סמוכים ובטוחים כי הוא יופק על ידי אנשי מקצוע מנוסים, מאומנים ומיומנים, שלא יותירו דבר ליד המקרה וישתמשו בכל משאבי הידע, הניסיון והאמצעים הנדרשים על מנת להפיק אירוע מושקע ומושלם בטבע או בכל מקום אחר.

חופה באוהל אירועים מעוצב

ציוד להפקת אירועים עסקיים בטבע

גם אירועים המוניים בטבע, ומבחינות רבות דווקא הם, מחייבים הפקה מקצועית. הפקה זאת נדרשת מההכרח לארגן את האירוע על פי דרישות היוזמים והציפיות שלהם הכוללים השכרת אוהלים וציוד נלווה. לדוגמה: הפקת אירועים עסקיים. לאירוע עסקי המתרחש בטבע ישנה חשיבות רבה לכל פרט היות שכאשר גוף עסקי נחשף ורוצה לשווק את עצמו, החשיפה צריכה להיות ממוקדת, ייעודית, למקסם את הפוטנציאל הגלום בכל אחד מהאמצעים והערוצים השיווקיים העומדים לרשותה. אירוע עסקי כולל אוהל אירועים מושקע, ספות, פינות ישיבה, במות, מחסומים, אוורור ומיזוג וציוד נוסף, אירוע כזה שבו חברה פונה אל קהל לקוחות פוטנציאלי מחייבת אותה להיות במיטבה, לשדר ללקוח כי הוא עשוי וצפוי להפיק תועלת מתמשכת מרכישת מוצרי החברה או שירותיה.

השכרת אוהלים לאירועים מחיר

טיפ: כשאתם מתכננים להפיק אירוע עסקי אל תהססו אף לרגע ופנו לאלתר לחברה המפיקה אירועי קונספט וברשותה הכלים והשיטות למיצוי המיטב מהתקציב שעומד לרשותכם.

rihut1234

מחפשים אוהל מושלם לאירוע שלכם? לחצו לפרטים

הפקת אירועים המוניים

הפקת אירוע המוני, כגון מרתון עירוני כרוכה בארגון מיטבי. לשם כך עשוי להידרש ציוד ייעודי וייחודי. חברה המציעה השכרת אוהלים לאירועים ( כמו גם כאשר נערכים אירועים בטבע) במות, מחסומים, גדרות הפרדה ועוד תהיה הבחירה הטבעית של מפיקי האירוע. הפקה מקצועית היא תנאי הכרחי לשמירה על סדר וארגון.

במה מושכרת לחתונה עם שביל סגול

טיפ: אם אתם מתכננים אירוע המוני, צרו קשר עם חברה שיש לה ציוד לאירועים מכל הסוגים והיא יכולה לתת לכם מענה בכל מקום שבו אמור להיערך האירוע.

עוד טיפים להפקת אירועים בטבע

  1. ככל שחשיבותו של האירוע גדולה יותר – כך, בהתאמה, מוצדקת ואף מתחייבת שכירת שירותיה של חברת הפקה מקצועית.
  2. במונחים של עלות – תועלת, השקעה כספית בשירותי הפקה של חברה מקצועית היא לא רק רצויה אלא חיונית.
  3. הרצון, הטבעי והמובן, לחסוך כסף בהפקת אירוע עלול לעלות לכם, חלילה, בכישלונו.
  4. מיקום האירוע עשוי לקבוע ואף להכתיב במידה רבה את אופיו, לכן חשוב להתייעץ עם חברת הפקה מקצועית על מאפיינים עקרוניים של אירועים הנערכים בלוקיישנים שונים.
  5. אם וכאשר מדובר ביום גיבוש – ודאי חשוב שהוא יהיה גם יום כיף לחברה, אבל לא פחות חשוב לכלול בו תכנים המאפשרים ומעודדים את המטרה שלשמה נערך האירוע- גיבוש ולכידות.
  6. כמו תכנון יסודי של דברים רבים, גם תכנון אירוע והפקתו מצריך מתן דעת על חלופה. לדוגמה אם אירוע מתוכנן להיערך בחוץ וביום או אף בשעת האירוע יורד גשם, חשוב למצוא פתרון מעשי מהיר, כדי שהאירוע לא ייכשל רק בגלל נתון שלא ניתן לשליטה.
  7. פרטים טכניים הם חשובים ויש לתת עליהם את הדעת, עם זאת חשוב לשמור על מצב רוח טוב ולא לתת לדברים קטנים שאינם מסתדרים ב- 100% במהלך האירוע להעיב עליו ולהעכיר את האווירה.

מחפשים אוהל מושלם לאירוע שלכם? לחצו לפרטים

שירותים

סרטון המחשה

אנחנו בפייסבוקמתלבט? השאר פרטים

צור איתנו קשר
כל הזכויות שמורות אוהלי נתנוב בע”מ 2014 | טלפון: 03-681-5533
גוגל פלוס של נתנוב אוהלים פייסבוק של נתנוב אוהלים
03-6815533