• אוהלי נתנוב בגוגל פלוס
  • אוהלי נתנוב בפייסבוק
באישור מכון התקנים הישראלי
slider

5 רעיונות לפעילויות גיבוש לחברות בטבע

יום גיבוש, הינו יום אשר בו תתנסו בפעילות שמלאה בחוויות, כזו אשר תוציא אתכם מהסביבה הקרה והאפרורית של משרד ובית ורצוי כי פעילויות מסוג זה, יתנהלו בנופים המיוחדים בחיק הטבע. התחושה של החופש הינה קריטית בימי הגיבוש. כאשר חברה מנוסה שתבחרו, תוציא את העובדים ליום גיבוש, תעמיד את העובדים במשימות אישיות וקבוצתיות, אשר יעצימו את יכולותיהם של העובדים לעבוד בשיתוף פעולה מלא תוך הפגנה של תיאום ויצירתיות וכן, מציאת פתרונות לפתרון בעיות מורכבות שקיימות במשימות השונות הניתנות לעובדים במסגרת ימי גיבוש.

שיפור הדינאמיקה הקבוצתית באמצעות ימי גיבוש לחברות ועובדים

כאשר מנהלים מחליטים להוציא את עובדיהם לימי גיבוש, כדאי שהם ייושמו בחיק הטבע. כאשר ישנן משימות שיש לבצע בקבוצות או בזוגות, כישורים רבים יכולים לסייע כגון: שיתוף פעולה, כושר מנהיגות, זריזות המחשבה ועוד. את ימי הגיבוש הללו הנערכים בחיק הטבע, ניתן לבצע בפארקים, יערות, גנים ושמורות טבע בעלות נוף מרהיב. אחד מהאתגרים היותר מהנים של בעלי חברות, הינו ניהול החברה כאשר הוא מבחין כי העובדים מסתדרים טוב ביניהם. שיתוף פעולה הינו ה-א’-ב’ של כל חברה ושיתוף פעולה מבורך זה, אינו מגיע ביום אחד. על מנת שהעובדים יהיו באמת מגובשים, יש להיות ערניים לצרכיהם ולא להירתע מארגון של ימי גיבוש ופעילות מהנה שהם ישתתפו בה מדי כמה חודשים.

בחירת יום גיבוש היא אינה משימה קלה

אם החלטתם לארגן יום מיוחד לעובדים ולמנהלים, כזה שירענן אותם, יהיה מלא חוויות ויעלה בהם את המוטיבציה לעבודה, כדאי לבחור נכון פעילות גיבוש. אין מדובר במטלה פשוטה, היות וישנן לא מעט פעילויות שעשיות ללכד יחד את העובדים, אך פעילויות אלה, עשויות להיות מהנות במיוחד. יש לבחור את ימי הגיבוש או הפעילויות השונות, על פי תחומי עניין, גיל ואופי המשתתפים. יש לחפש את החברה המציעה את המגוון הרב ביותר של האפשרויות וכזאת שיש לה שם ומוניטין של שנים בתחום ימי הגיבוש לחברות, עובדים ומנהלים.

שיקולים מכריעים שיש לקחת בחשבון בארגון של ימי גיבוש לחברות

יש להקדיש מחשבה לא רק לפעילויות ולאטרקציות שאתם מתכננים להציע לעובדים שלכם ביום הגיבוש, כי אם למרחק שיש לנסוע. יש למצוא ציוד להשכרה עבור ימי הגיבוש, אם גנראטור, אוהלים להשכרה, ציוד לפעילות אתגרית ועוד. פעילויות אתגריות בטבע ועוד.

במידה והמרחק יהיה רב, זה עשוי להיות למכשול עבורכם היות ואם מדובר במרחק של כמה שעות, הזמן יתבזבז  לריק. יש לחלק את יום הגיבוש באופן חכם ויעיל ולעצור לארוחות. בחירת המיקום לימי הגיבוש, צריכה להתבצע על פי העונה שאתם מתכננים לצאת עם העובדים ליום מהנה שכולו כיף ופעילויות. ישנם למשל מקומות מסוימים בעונת הקיץ שיהיו עמוסים, מה שלא יהיה כדאי עבורכם. כדאי כי תהיה לכם אופציה חלופית, במידה ומזג האוויר יהיה קיצוני. אם תקפידו על כל הכללים הללו, תוכלו לצפות ליום גיבוש מוצלח וחווייתי

שירותים

סרטון המחשה

אנחנו בפייסבוקמתלבט? השאר פרטים

צור איתנו קשר
כל הזכויות שמורות אוהלי נתנוב בע”מ 2014 | טלפון: 03-681-5533
גוגל פלוס של נתנוב אוהלים פייסבוק של נתנוב אוהלים
03-6815533